Майстри, які Вас навчатимуть

вап

Вікторія Івашин

Засновник, директор компанії Excellent Life
Основні обов’язки: розвиток менеджменту та формування маркетингових стратегій.
Освіта: 2000-2003 рр
Юридичний коледж права та бізнесу 2003-2007 рр
Інститут обліку і аудиту 2016-2018 рр
Інститут післядипломної освіти, факультет «Психологія»
Автор тренінгів та семінарів:
Особистого розвитку
Центральна фігура ринку – клієнт
Продати себе за 30 секунд
Робота з «важкими» клієнтами
Адміністратор салону краси

кост

Ірина Костанзо

лікар-технолог навчального центру ExcellentLife . Має вищу медичну освіту з правом викладання та 6 років досвіду приватної практики у косметології. Навчалася у провідних спеціалістів України та закордоном, за напрямками: базова медична косметологія, контурна пластика, ін’єкційні методики, апаратна косметологія. Має досвід викладання шугарингу. Постійно відвідує курси підвищення кваліфікації та розвивається – що підтверджують численні дипломи та сертифікати у Ірини в кабінеті.

Лілія Грицишин

Лікар другої категорії практикуючий дерматокосметолог, аспірант 2-го року кафедри медична біохімія ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського

Юрій Цупер

Оксана Хамуляк

акушер-гінеколог, реабілітолог, лікар ультразвукової діагностики, спеціаліст з інтимної контурної пластики

че

 Тетяна Чебанова

дипломований косметолог-естетист (Медична косметологія ТОВ «СА-КЛІНІК» S.Yudina’s School of beauty. Школа Світлана Юдіноі м.Київ), Практикуючий масажист у техніках: класичній, пластичній, «Жаке», хіромасаж, ліфтинговий моделюючий масаж «Танець Рук», міоліфтинговий масаж.  Викладає програми SPA-догляду та обгортання: ліфтингові, розслабляючі, для схуднення, антицелюлітні, живильні.

Олена Петришин

лікар дермато-венеролог вищої категорії. 20 років досвіду у косметології та трихології

Олеся Лисак

майстер-lashmaker 4 роки досвіду

Наталія Адамович

лікар-технолог навчального центру ExcellentLife . Має вищу медичну освіту з правом викладання та 12 років досвіду приватної практики у косметології. Навчалася у провідних спеціалістів України та закордоном, за напрямками: базова медична косметологія, контурна пластика, ін’єкційні методики, апаратна косметологія.

Ігор Лукашук

Навчався в Тернопільському Державному Медичному Університеті  на кафедра медичної та фізичної реабілітації. Проходив стажування в Україні та за кордоном – в Польщі , місто Живіц Центр реабілітації. Працював в обласній лікарні в ортопедо-травматологічному відділенні 7 років на посаді реабілітолога. Працював у футбольному клубі із спортивними травмами. На даний час головний лікар центру фізичного відновлення.

Олена Чергава

к.м.н., лікар-стоматолог, викладач кафедри щелепно-лицевої хірургії та стоматологіі Української військово-медичної академії