Міоліфтинговий масаж обличчя

20-21 серпня 2019 проводимо набір на курс міоліфтингового масажу по авторській методиці Дениса Дімідова.

Курс веде – Тетяна Чебанова

Навчання проводиться 2 дні із практичним відпрацюванням по 8 годин. Перед навчанням рекомендовано опрацювати спеціальні методичні матеріали.

Міоліфтинговий масаж обличчя є симбіозом декількох технік. Єдина техніка вирішує всі завдання: релакс, лімфодренаж, ліфтинг, птоз, зморшки. Не вимагає проходження додаткових ступенів.

 • Складається з шести блоків, які конструюються залежно від очікуваного результату/ поставленого завдання:
  ⦁ Сполучно-тканний. Рефлексологічний вплив на сполучну тканину тангенціальними рухами, через вегетативну нервову систему. Тим самим: покращуємо метаболізм в тканинах, стимулюємо виробництво фібробластами колагенових і еластичних волокон, тобто зміцнюємо шкіру, робимо лімфодренаж, відновлюємо трофіку при проблемі трійчастого нерва, постопераціонного і постінсультних періодах, зменшуємо кількість головних болів різного характеру.
  ⦁ Розслабляючий. Проявляє седативну дію на центральну нервову систему. Блок несе подвійну спрямованість: рознесення масажного засобу і розслаблення клієнта.
  ⦁ Лімфодренажний. Блок виконується за методом Еміля Воддера, засновника лімфодренажу. Має протинабряковий ефект і покращує роботу лімфатичної системи.
  ⦁ М’язовий. Працює в трьох напрямках, враховуючи вік, наявність стресів і птоз: м’язове розслаблення, м’язова трофіка, м’язова тінізація. Техніка побудована на глибокій локальній розминці, стимулюючи процеси мікроциркуляції, що відновлює тонус основних м’язових груп, що утворюють м’язовий каркас обличчя, і як результат очевидний ліфтинговий результат.
  ⦁ Дермальний. Тонізуємо дерму, усуваємо і зменшуємо зморшки.
  ⦁ Переорбітальний. Працюємо з областю чола і очей (усунення зморшок, робота з повіками, дренаж).

Особливість: Приділяється акцент на біомеханіку тіла спеціаліста (працює все тіло спеціаліста). Робота з зоною комфорту клієнта та не входження в неї. Вчимо звертати увагу, як тканини самі «говорять», як з ними краще працювати, з якою інтенсивністю і на якій глибині. Робота не тільки з обличчям, але і з шиєю, декольте, руками, в тому числі кистю і спиною (не перевертаючи клієнта).