потиск рук

Сьогодні дедалі більше з’являється салонів краси. Часто, організовуючи такий бізнес, власник акцентує більшу увагу на підборі персоналу і опускає певні юридичні, бухгалтерські та санітарно-гігієнічні аспекти. Підприємець б’юті індустрії повинен розуміти, які вимоги ставляться до його бізнесу та бути компетентним у цих питаннях. Навіть маючи великий досвід, власники салонів стикаються з контролюючими органами і саме через необізнаність у правовій галузі допускають ряд помилок, які приводять до проблем та фінансових витрат.

БЕЗПЕКА ТВОГО БІЗНЕСУ – це автономний відділ компанії Excellent life. До складу відділу входять практикуючий юрист, бухгалтер (сертифікований аудитор) та представник санстанції.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте консультації з питань:

  • вибір організаційно-правової форми. Створення Юридичної особи, ФОП;
  • шляхи оптимізації податкового навантаження;
  • трудові відносини: трудовий договір чи договір цивільно-правового характеру?
  • кадрова документація та відповідальність за її відсутність або неналежне ведення;
  • ліцензування;
  • організація власної медичної практики, якщо самому не вистачає кваліфікації.

    Послуги надають

практикуючий юрист; випускник національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» м. Харків; стаж роботи в галузі права понад 7 років з них на посаді юриста: у медичній сфері, при Міністерстві оборони України, у сфері екології та природних ресурсів.

Довгацький Андрій

Юрист

кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної експертизи та аудиту бізнесу факультету обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету; сертифікований аудитор України, аудитор ТОВ «Аудиторська фірма «Галичина-аудит-сервіс»; досвід роботи у сфері бухгалтерського обліку і аудиту – 10 років; автор понад 150 наукових праць у сфері бухгалтерського обліку і аудиту; стажування у аутсорсингових компаніях: BSO Prawo & Podatki & Outsourcing та Fiscus, Ltd. (Республіка Польща).

Щирба Ірина

Бухгалтер (сертифікований аудитор)

Наші спеціалісти чекають на запитання від Вас. Свої запитання Ви можете адресувати на нашу електрону пошту excellent.life.tern@gmail.com або залишити їх у адміністратора центру за тел.+380675636960