Інтраоральний масаж

Букальний, інтраоральний масаж обличчя

Навчаня із постановкою руки «Букальний (інтраоральний) масаж обличчя»

📍 Теоритична частина:
– історія виникнення масажу
– поєднання технік
– покази та протипокази до застосування
– ефект після масажу

📍 Практична частина:
– відпрацювання на моделях-скульптурної методики включає в себе грудний відділ, шию, голову, зону декольте та обличчя
– букальний масаж-виконується зсередини порожнини рота, внутрішній масаж обличчя

Букальний масаж — це інтенсивний вплив на шкіру та м’язи обличчя не лише зовні, але і зсередини. Виявилося, що шкіра знову стає гладкою, пружною, підтягнутою без операцій та ліфтингу. Скальпель і знеболюючі уколи замінюються маніпуляціями масажиста і крапелькою терпіння пацієнта.
Результат помітний вже після першого сеансу: м’язи зміцнюються, овал обличчя стає чітким, зморшки розгладжуються, пори звужуються, запускається робота лімфи, з`являється рум’янець, знімається спазм та зажими м’язів.
Перевага букального масажу в його універсальності. Крім основного призначення – омолодження обличчя, – він підходить жінкам, які мріють схуднути, та людям, які реабілітуються після інсульту – атрофовані м’язи поступово розробляються.
Під час масажу задіються зони обличчя, шиї, грудної клітки та голови, завдяки скульптурному методу, який ретельно проробляє всі перераховані ділянки.
Завдяки сукупності двом технікам: скульптурній та буккальній, досягаються чудові результати. М`язи обличчя набувають пружності та підтягнутості:
-розгладжується носо-губна складка
-лінії верхньої та нижньої вилиці набувають чітких рис
-кутики рота припіднімаються
-погляд стає яскравішим, повіки припіднімаються, щоки виглядають значно меншими

Навчання 1 день/8 год

📍 Додаткова техніка — Масаж за Жаке (окремий день навчання 8 год)

Масаж обличчя за Жаке — дозволить вирішити ряд питань, пов‘язаних з проблемами шкіри та дерми.
Дана процедура сьогодні користується популярністю, і не дивно, оскільки всього декілька сеансів дають результат рівноцінній хірургічній корекції. Ця техніка не тільки покращує рельєф обличчя, а й має сильну лікувальну дію: усуває признаки запальних процесів, вирівнює колір шкіри, відновлює еластичність. Одним словом, такий вид масажу повертає шкірі не лише молодість, а й здоровий зовнішній вигляд.
Особливість цієї методики в щипкових маніпуляціях. Автором є Леонард Жаке — відомий французький дерматолог. Він описав цю техніку ще в кінці вісімнадцятого століття, але в той час, Леонард Жаке намагався вирішити завдання відновлення дерми після перенесених захворювань, які не проходять безслідно для цієї чутливої тканини. Тому він вирішив за рахунок активізації притоку крові прискорити регенераційні властивості шкіри, так була винайдена ця унікальна техніка. Але коли метод почав використовуватися, то виявилося, що даний вид масажних маніпуляцій не лише має лікувальний ефект, але й добре справляється з віковими змінами.