Детокс-корегуючий масаж тіла

“4D. Детокc-корегуючий масаж”
Відмінною особливістю даної техніки є швидкий і стійкий результат, який отримають ваші клієнти. Такі результати досягаються за рахунок того, що техніка складається з чотирьох розділів і є симбіозом найрезультативніших технік масажу.
В програму навчання входить 4 розділи, без яких не можлива корекція тіла. У той же час працювати з цією методикою може як чоловік, так і тендітна дівчина.
1) ДЕТОКС – корекція
Активізація роботи лімфатичної і кровоносної системи. Глибока робота з лімфатичною системою, з міжтканинною застійною рідиною, яка є однією з важливих методів детоксикації тканин і нейтралізації токсинів і продуктів розпаду. Поліпшення венозного відтоку.
2) ЛІПО – корекція
Локальна робота з проблемними зонами, глибоке розминання і вичавлювання. Безперервна робота з лімфатичною системою протягом усього масажу. Ліполітичний вплив на целюліт і рясні жирові відкладення.
3) ФІТНЕС – корекція
Методика побудована на статичному і динамічному напруженні м’язів. За рахунок чого посилюється тонус м’язів і формується красивий рельєф тіла.
4) Стрейчинг – корекція
Є не невід’ємною частиною процедур в корекції фігури. Даний розділ є ефективним інструментом, який покращує роботу м’язів, сухожиль, суглобів і сприяє нормалізації біологічних процесів і стимуляції організму в цілому.

РЕЗУЛЬТАТ: усунення целюліту, зменшення об’ємів, боротьба з ожирінням, детоксикація організму, зняття набряклості, гнучкість тканин (м’язи, шкіра).