Функціональна нейромеханіка

Антон Гриценко

⦁ лікар невропатолог, ліцензована приватна практика по неврології DM,
⦁ доктор остеопатії DO,
⦁ лікар гомеопат MF Hom.,
⦁ дипломований психолог,
⦁ мануальний терапевт,
⦁ рефлексотерапевт,
⦁ кінезіотерапевт,
⦁ лікар спортивної медицини.

Функціональна нейромеханіка – це унікальний авторський курс, який дасть можливість слухачам поглянути на людину як на багатокомпонентну систему зі своїми законами взаємодії і функціонування, ієрархією і системами регуляції; навчить визначати за допомогою тестів, де і які коригуючі зусилля треба докласти, щоб в повній мірі запустити механізми самокорекції. Ви навчитеся не усувати різні симптоми і локальні проблеми, а зможете знаходити і відновлювати порушену функцію, внаслідок чого всі локальні проблеми, пов’язані з нею, підуть самі по собі.
Програма навчання побудована на передових знаннях в області біомеханіки, остеопатії, фізіології, фукціонального анатомії, прикладної неврології та психології. Вся практична робота буде побудована на попередньому функціональному тестуванні з метою зрозуміти, які структури потребують корекції і яким способом. Ви навчитеся знаходити відповіді всередині системи самої людини.
Програма адаптована для фахівців без вищої медичної освіти, а також для досвідчених лікарів різного профілю, масажистів, реабілітологів, остеопатії, тренерів, інструкторів йоги і всіх, хто працює з тілом.
На семінарі Ви отримаєте:
– нові інструменти для роботи – діагностичні та корекційні техніки, техніки міофасціального релізу, рефлекторні техніки, краніальні, постурального балансу і т.д.
– розуміння взаємозв’язків всіх систем і окремих структур організму
– розуміння який інструмент потрібно використовувати, на якій системі організму і в якому обсязі
– ви навчитеся визначати, що причина а що наслідок, і в логіці таких міркувань знаходити здоров’я, а не хвороби
– методи діагностики та маркери дисфункції
– максимальну ефективність лікування при мінімальних витратах часу і сил.

6-7 вересня 2019
Вартість: до 18.03.19 2500 грн після 3000 грн