анонс набір на курси масажу

Курси масажу в м. Хмельницькому

Навчальний Центр Excellent Life оголошує набір на курси масажу в м. Хмельницькому.

Пропонуємо наступні  навчальні масажні програми:

Міофасціальний масаж

Загальні поняття та історія виникнення. Особливості масажу (м’язи та фасції), його вплив на організм людини. Поняття «Анатомічні поїзди». Етика роботи з клієнтом. Особливості проведення сеансу. Покази та протипокази до застосування. Приклад. Практична частина.

Вогняний масаж

Загальні поняття та історія виникнення. Особливості вогняного масажу та його фізіологічний вплив на організм людини. Особливості проведення сеансу і техніка безпеки під час масажу. Покази та протипокази до застосування. Приклад. Практична частина.

Медовий масаж

Загальні поняття. Вплив медового масажу на організм людини, його застосування. Особливості роботи з медом та правильний підбір меду. Етика роботи з клієнтом. Особливості проведення сеансу. Покази та протипокази до застосування. Приклад. Практична частина.

Баночний масаж

Загальні поняття. Вплив баночного масажу, його особливості та застосування. Різновид банок. Особливості проведення сеансу. Покази та протипокази до застосування. Приклад. Практична частина.

Лімфодренажний масаж

Загальні поняття. Лімфодренажна система. Особливості лімфодренажного масажу, його вплив на організм людини. Особливості роботи з клієнтом. Техніка виконання масажу. Покази та протипокази до застосування. Приклад. Практична частина.

Шиацу

Загальні поняття та історія виникнення. Особливості масажу Шиацу та відмінності з іншими техніками. Фізіологічна дія масажу на організм людини й техніка виконання. Покази та протипокази до застосування. Приклад. Практична частина.

Довідки та запис на навчання за тел.+380674330565