Лікувальний масаж з використанням м’яких мануальних технік та постізометричної релаксації

Олександр Агранов

⦁ Лікар фізичної та реабілітаційної медицини.
⦁ Зав. віділення кінезіотерапії в Центрі реабілітації дітей з ураженням нервової системи.
⦁ Мануальний терапевт.

Візуальна діагностика дозволяє виявити локалізацію патогенетично значимих гіпозбуджених і гіпотонічних м’язів. Лікування доречно буде спрямувати на підвищення їх збудженості, тонусу і активності їх рефлексу на розтяжіння. У випадку їх успішного лікування, зникне зміщення проекції загального центру тяжіння і необхідність в компенсаторному перевантаженні інших м’язових груп. У зв’язку з цим больові м’язові синдроми самостійно зникають. Основна мета масажу глибоких тканин – відновлення нормальної форми фасції, сухожиль і зв’язок, тобто розтяжіння «зажатої» тканини і нормалізація ковзання фасцій між собою.

[vsc-section-title]У програмі семінару:[/vsc-section-title]
[vsc-list]⦁ Лікувальний масаж авторська техніка: масаж на в’язкому маслі, модифікація основних прийомів класичного масажу, техніка послідовності і акцентування прийомів.
⦁ Рефлекторні техніки в класичному лікувальному масажі: сегментарно-рефлекторний та сполучно-тканинний масаж, терапія тригерних точок.
⦁ Сухожильний масаж (періостальний масаж в місцях прикріплення сухожиль м’язів), масаж для відновлення гіпотонічних та хронічно ослаблених м’язів.
⦁ Суглобові техніки (артикуляційні): пасивна ритмічна мобілізація суглобів (м’який варіант мануальної терапії).
⦁ Постізометрича, постреципропна (ПІР та ПРР) релаксація м’язів: детальний розбір всіхх м’язів кінцівок і хребта, вправи для аутомобілізації та вправи самостійного домашнього завдання для клієнтів.[/vsc-list]

24-25 травня 2019
Вартість: до 18.03.19 2500    грн після 3000 грн