М’язево-фасціальний масаж

Для кого цей семінар?: для мануальних терапевтів, масажистів, інструкторів лікувальної фізкультури, фітнес-тренерів, косметологів, тілесно-орієнтованих психологів, бажаючих розширити арсенал робочих технік за рахунок знайомства з остеопатичними підходами роботи з тілом, та покращити чутливість шляхом набуття навиків перцепції.
Формат семінару – виключно практичний.
Основні задачі семінару:
⦁ освоєння базових прийомів і методів, що застосовуються в мануальній терапії, остеопатії та інших практиках
⦁ освоєння мануальної корекції та діагностики стану здоров’я людини
⦁ навчання та закріплення навиків роботи зі стану «терапевтичної присутності».
В програмі навчання: синтез прийомів мануального впливу на різні структури організму, з метою звільнення від функціональних та енергетичних блоків, прискорення процесів саморегуляції та швидкого відновлення організму. Техніки прості та доступні кожному бажаючому і безпечні.
Ви навчитесь принципам «екологічної роботи», постановки рук та рухів, щоб, допомагаючи пацієнту не брати на себе його порушення і не втомлюватись тривалий час. Сприймати організм як цілісну систему, та знаходити домінуючі дисфункції, корекції яких дозволять прибрати вторинні порушення здоров’я. Технікам корекції опорно-рухового апарату, психоемоційного стану і роботи внутрішніх органів.
Ви зможете ефективно і екологічно надавати допомогу за 1 – 3 сеанса.
Семінар адаптований для слухачів з будь-яким рівнем підготовки.
Семінар є базовим і рекомендується для проходження при подальшому навчанні на поглиблених практикумах по корекції порушень опорно-рухового апарату, естетичних порушень, роботи з внутрішніми органами та системами, а також технологіями корекції емоційних станів та психосоматичних порушень.
Домашнє завдання перед семінаром: М’язево-фасціальні ланцюги. Анатомія.