Про продукти

Про продукти

Досить вкладати кошти в незліченну кількість неефективних кремів та невтішних сироваток. Відкрийте для себе професійні косметичні засоби та поради щодо краси і догляду за шкірою.

У  нас є всі засоби краси, які вам потрібні, щоб ви виглядали чудово. Догляд за обличчям, догляд за тілом, засоби для волосся та засмаги – у Excellent Life ви знайдете все.

У магазині представлено понад 1000 найменувань як спеціалізованих засобів для роботи косметолога, масажиста, майстра депіляції, так і професійні серії для домашнього догляду.

Команда Excellent Life ретельно знайомиться з кожним брендом і з кожним продуктом, щоб максимально якісно надати вам консультацію чи допомогти у підборі засобів. 

Обираючи нові бренди та продукти, ми першочергово керуємося їх безпечністю та ефективністю, тому  всі товари мають сертифікати відповідності та висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Спеціально для наших клієнтів ми створили зручну систему пошуку і фільтрації товарів по ключових параметрах. На сайті легко підбирайте продукт за призначенням, брендом, серією, ціною, країною-виробником, віком і навіть за типом шкіри.

Ми також маємо блог, який очолює наша команда експертів, щоб допомагати вам турбуватися про здоров’я шкіри та красу, розбиратися в засобах та процедурах на ринку краси, бути в тренді.

Якщо ви захоплені красою, як і ми, і бажаєте стати майстром в індустрії краси – двері нашого навчального центру відкриті для вас.