Навчання з постановки руки на тему: Тайський реабілітаційний масаж 19-20.10.2018

⦁ Засновник і викладач «Авторської школи масажу Климова Богдана»
⦁ Засновник і викладач школи «BIG SABAY».
⦁ Автор техніки лікування плечового суглоба з використанням технік тайського і Ток-сен масажу, інших авторських технік на основі тайського масажу.
⦁ З 2014 по 2015 рік навчався в Тайланді технікам тайського масажу. Закінчив школу тайського масажу «Thai Traditional Medical Services Society».

Що буде на навчанні?
Буде моя авторська техніка «Тайський масаж реабілітаційний», яка розрахована на опрацювання м’язів, тазу, опорно-рухового апарату, включаючи в себе рефлекторний масаж. У моїй авторській техніці я приділяю більше уваги ногам, області тазу, а також плечовому суглобу. Масаж виконується на маті. Також можна використовувати на масажну кушетку. Розрахований на одну годину роботи майстра в салоні. Також ми будемо використовувати в моїй техніці ток-сен масаж. Після закінчення семінару видається сертифікат моєї авторської школи англійською мовою.

Тайський масаж ток-сен – один з найсильніших масажів в світі. Це найдавніша цілительська практика. Здійснюється масаж за допомогою спеціального молоточка і палички, зроблених з натурального дерева. Простукування по енергетичних лініях (сен) не тільки доносить вібрації до найглибших м’язових шарів, а й допомагає рухливості роботи суглобів. Аналогів такому масажу просто немає. Процедура ток-сен абсолютно безболісна, дуже добре розслабляє.

Позитивний ефект ток-сен масажу:
⦁ чудово вирівнює енергетику тіла, видаляє блокування в енергетичних лініях; відновлює енергетичний статус;
⦁ очищає організм від токсинів і видаляє негативну енергію;
⦁ усуває напруги в глибоких м’язах і фасціях, що не досяжні класичному масажу і не відразу піддаються тайському;
⦁ усуває наслідки стресів і відновлює психоемоційний статус;
⦁ добре допомагає при головних болях, неврастенії, хворобах хребта і суглобів.