Тренери

Майстри, які Вас навчатимуть

Лілія Грицишин

Лікар першої категорії, дерматовенеролог, косметолог з досвідом роботи 12 років. Аспірант 3-го року кафедри медична біохімія ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського. Учасниця наукових  вітчизняних та міжнародних конференції.

Оксана Гуменна

Лікар вищої категорії, дерматовенеролог, дерматокосметолог з досвідом роботи 14 років. Навчалася у провідних спеціалістів України та за кордону, що підтверджують численні дипломи та сертифікати.

Ірина Костанзо

Косметолог з 8-річним досвідом приватної практики. Навчалася у провідних спеціалістів України та закордоном, що підтверджують численні дипломи та сертифікати у кабінеті Ірини. Вища медична освіта з правом викладання.

Наталія Голик

Косметолог-естетист, масажистка. 8 років роботи з обличчям та тілом. Навчалася масажним технікам у провідних спеціалістів України, що підтверджують численні сертифікати та дипломи у кабінеті Наталії.

Ярослав Надточій

Фізичний реабілітолог, парамедик (3 роки), дипломований масажист з лікувального та класичного масажу зі стажем 9 років.

Цибік Олена

Лікар-дерматовенеролог, косметолог-ін’єкціоніст, трихолог. Постійно удосконалює свій професійний рівень, навчаючись у провідних спеціалістів.

Вікторія Івашин

Засновниця, директорка компанії Excellent Life. Автор тренінгів “Центральна фігура ринку – клієнт”, “Продати себе за 30 секунд”, “Робота з «важкими» клієнтами”. Закінчила Юридичний коледж права та бізнесу (2003-2007 рр), Інститут обліку і аудиту (2016-2018 рр), Інститут післядипломної освіти за спеціальністю «Психологія».

Марія Кулак

Майстер манікюру та педикюру з досвідом роботи 3 роки. Навчалася в Юлії Татарко та Ніки Землякіної. Працює техніками класичного, комбінованого, апаратного манікюру та педикюру. Постійно підвищує кваліфікацію, що підтверджують численні дипломи та сертифікати.

Наталія Адамович

Лікар-анестезіолог, косметолог-ін’єкціоніст з правом викладання. 12 років досвіду приватної практики у косметології.