Майстри, які Вас навчатимуть

вап

Вікторія Івашин

Засновник, директор компанії Excellent Life
Основні обов’язки: розвиток менеджменту та формування маркетингових стратегій.
Освіта: 2000-2003 рр
Юридичний коледж права та бізнесу 2003-2007 рр
Інститут обліку і аудиту 2016-2018 рр
Інститут післядипломної освіти, факультет «Психологія»
Автор тренінгів та семінарів:
Особистого розвитку
Центральна фігура ринку – клієнт
Продати себе за 30 секунд
Робота з «важкими» клієнтами
Адміністратор салону краси

кост

Ірина Костанзо

лікар-технолог навчального центру ExcellentLife . Має вищу медичну освіту з правом викладання та 6 років досвіду приватної практики у косметології. Навчалася у провідних спеціалістів України та закордоном, за напрямками: базова медична косметологія, контурна пластика, ін’єкційні методики, апаратна косметологія. Має досвід викладання шугарингу. Постійно відвідує курси підвищення кваліфікації та розвивається – що підтверджують численні дипломи та сертифікати у Ірини в кабінеті.

Лілія Грицишин

Лікар другої категорії практикуючий дерматокосметолог, аспірант 2-го року кафедри медична біохімія ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського

Оксана Хамуляк

акушер-гінеколог, реабілітолог, лікар ультразвукової діагностики, спеціаліст з інтимної контурної пластики

че

 Тетяна Чебанова

дипломований косметолог-естетист (Медична косметологія ТОВ «СА-КЛІНІК» S.Yudina’s School of beauty. Школа Світлана Юдіноі м.Київ), Практикуючий масажист у техніках: класичній, пластичній, «Жаке», хіромасаж, ліфтинговий моделюючий масаж «Танець Рук», міоліфтинговий масаж.  Викладає програми SPA-догляду та обгортання: ліфтингові, розслабляючі, для схуднення, антицелюлітні, живильні.

Наталія Адамович

лікар-технолог навчального центру ExcellentLife . Має вищу медичну освіту з правом викладання та 12 років досвіду приватної практики у косметології. Навчалася у провідних спеціалістів України та закордоном, за напрямками: базова медична косметологія, контурна пластика, ін’єкційні методики, апаратна косметологія.

Олеся Лисак

майстер-lashmaker 4 роки досвіду

Зв'язатися з нами