Навчальний курс Трихологія

Трихологія (від грец. trichos – волосина; logos – вчення) – наука про волосся і волосяну частину голови. Вона вивчає будову, фази росту волосся, а також розробляє теоретичні та практичні методики профілактики хвороб та лікування волосся і шкіри голови.

Особливо цікавою ця наука видасться всім, хто бажає навчитися доромагати вирішувати проблеми із волоссям чи з шкірою голови, такв, як випадіння та пошкодження волосся, облисіння, алопеція, лупа, себорея, виснажене та посічене волосся.

Ця наука зародилася в Європі в кінці ХХ століття і достатньо швидко стала популярною. Це і не дивно, оскільки красиве, доглянуте і здорове волосся важливе не менше, ніж здорові і рівні зуби чи здорова шкіра обличчя. В західних країнах трихологія як розділ медицини вже настільки ввійшла в повсякденне життя, що окрім стоматологів та психологів, багато хто обзавівся і особистим трихологом.

Спеціаліст-трихолог розробляє нові методики діагностики та лікування волосся, призначає пацієнтам той чи інший вид лікування, слідкує за його станом.

Трихологія стала дуже популярною в Україні, тому кожен клієнт салону, що стикнувся з проблемами здоров’я волосся, бажає отримати консультацію лікаря-трихолога і стиліста-перукаря, визначити діагноз і дізнатися, як проводити лікування.

Пропонуємо пройти авторський курс  трихології у нашому навчальному центрі.

Що дадуть Вам курси трихології:

– Можливість взаємодії практикуючих лікарів-трихолоів, перукарів і технологів;
– Впровадження у практику ефективних методів лікування та діагностики захворювань шкіри голови, заснованих на досягненнях вітчизняних та зарубіжних спеціалістів;
– Практичне відпрацювання процедур по реабілітації волосся, для вирішення різних проблем, пов’язаних з волоссям і шкірою волосистої частини голови;

Програма курсу “Трихологія”

1 день

Анатомія та фізіологія шкіри волосяної частини голови.
Основні захворювання шкіри волосяної частини голови:
– інфекційні
– неінфекційні
– системні
Практична частина: масаж голови, дарсонваль.

2 день

Лікування алопеції:
– загальне
– місцеве: фізіотерапія
– домашній догляд
– нетрадиційні методи лікування
Практична частина: робота з трихоскопом

3 день

Соматичні захворювання, що супроводжуються випадінням волосся
– ендокринологія
– гастроентерологія
– паразитологія
Практична частина: мезотерапія

4день

Практична частина:
– Prp – терапія