Трихологія

[vsc-section-title title=”Навчальний курс Трихологія”][/vsc-section-title]

Трихологія (від грец. trichos – волосина; logos – вчення) – наука про волосся і волосяну частину голови. Вона вивчає будову, фази росту волосся, а також розробляє теоретичні та практичні методики профілактики хвороб та лікування волосся і шкіри голови.

Особливо цікавою ця наука видасться всім, хто бажає навчитися доромагати вирішувати проблеми із волоссям чи з шкірою голови, такв, як випадіння та пошкодження волосся, облисіння, алопеція, лупа, себорея, виснажене та посічене волосся.

Ця наука зародилася в Європі в кінці ХХ століття і достатньо швидко стала популярною. Це і не дивно, оскільки красиве, доглянуте і здорове волосся важливе не менше, ніж здорові і рівні зуби чи здорова шкіра обличчя. В західних країнах трихологія як розділ медицини вже настільки ввійшла в повсякденне життя, що окрім стоматологів та психологів, багато хто обзавівся і особистим трихологом.

Спеціаліст-трихолог розробляє нові методики діагностики та лікування волосся, призначає пацієнтам той чи інший вид лікування, слідкує за його станом.

Трихологія стала дуже популярною в Україні, тому кожен клієнт салону, що стикнувся з проблемами здоров’я волосся, бажає отримати консультацію лікаря-трихолога і стиліста-перукаря, визначити діагноз і дізнатися, як проводити лікування.

Пропонуємо пройти авторський курс  трихології у нашому навчальному центрі.

Що дадуть Вам курси трихології:

– Можливість взаємодії практикуючих лікарів-трихологів, перукарів і технологів;
– Впровадження у практику ефективних методів лікування та діагностики захворювань шкіри голови, заснованих на досягненнях вітчизняних та зарубіжних спеціалістів;
– Практичне відпрацювання процедур по реабілітації волосся, для вирішення різних проблем, пов’язаних з волоссям і шкірою волосистої частини голови;

Програма курсу “Трихологія”

1. Анатомія та фізіологія шкіри волосистої частини голови. Трихогенез.
Основні захворювання шкіри
 волосистої частини голови:
✔️ види алопецій (вогнищева, дифузна, рубцева, травматична)
✔️ вроджені/спадкові порушення росту волосся
✔️ деформація стрижня волосся
✔️ порушення пігментації волосся
✔️ інші  набуті захворювання в/ч голови
2. Особливості консультування пацієнтів із патологією волосся. Лікування алопеції:
✔️загальне
✔️місцеве
✔️домашній догляд
✔️нетрадиційні методи лікування
Практична частина:
✅апаратні методи корекції патології волосся,
✅масаж в/ч голови
3.Основи трихоскопічної діагностики.
Робота із трихоскопом.
4. Соматичні захворювання, що супроводжуються випадінням волосся.
Програма додаткових методів обстеження пацієнта.
Практична частина: корекція патології в/ч голови ін‘єкційними методиками: (✅мезотерапія, ✅дермоштамп, ✅PRP-терапія в/ч шкіри голови)
Термін проведення – 4 дні