Як стати косметологом?

Як стати косметологом?

Косметолог – це одна із найтрендовіших професій сьогодення. Коли ми говоримо про косметолога, то уявляємо майстра у медичному халаті . Такий майстер виглядає бездоганно : ідеальна шкіра, чіткий овал обличчя, пропорційні та пухкі губи, красиві скули…..це все те, що прагне отримати клієнт, який відвідує косметолога. Та для того, щоб творити красу замало мати бездоганний вигляд. Косметолог повинен володіти колосальними знаннями та вміннями для реалізації мрій його клієнта.

Косметолог може мати медичну освіту, а може бути без неї.

Людина, яка не має медичної освіти , але прагне працювати у сфері краси повинна закінчити медсестринські курси  ( для отримання базових знань у сфері медицини ), а пізніше курси «Базова косметологія». Або ж навпаки: можна почати свою кар’єру із освоєння курсу «Базова косметологія»  та приступити до роботи виконуючи доглядові косметичні процедури, такі як:

  •  комплексні догляди за обличчям та тілом: чистки обличчя, маски, поверхневі пілінги
  •  антицелюлітні програми, обгортання та  всякого роду масажі
  • депіляція воском та цукровою пастою
  • оформлення брів, фарбування вій
  • базова апаратна косметологія

Паралельно можна проходити навчання на медсестринських курсах – вони тривають переважно від 6-ти місяців до 2 років залежно від школи, яка їх пропонує. Професія косметолога дозволяє поєднувати навчання із роботою.

Курс «Базова косметологія» – це в першу чергу  та практичні заняття, які тривають близько 40 годин, та містять всі необхідні знання для початку роботи новоспеченому косметологу.

Після проходження даного курсу учень здає обов’язковий екзамен та при його успішній здачі отримує диплом. Такі спеціалісти мають право працювати у салонах та надавати усі косметичні послуги , крім тих, які пов’язані з ін’єкційними методиками.

Людина, яка має медичну освіту повинна обов’язково пройти курс «Базова косметологія» , здати екзамен  та отримати відповідний диплом. За бажанням даний косметолог може проходити курси підвищення кваліфікації та освоювати ін’єкційні методики.

Сьогодні, компанії, які представляють на ринку певні торгові марки, активно пропонують різного роду навчання для освоєння ін’єкційних методик.

Косметолог, який іде в ногу з часом, зобов’язаний цікавитись усіма новинками на beauty ринку та активно впроваджувати їх у свої практиці. Адже, сфера beauty–дизайну тіла стрімко розвивається.

І основне: щоб стати косметологом потрібно велике бажання творити красу, бажання вчитися та удосконалюватися у професійному плані, а також розуміння того, що відповідальність за клієнта несе його майстер.