Як стати масажистом?
Масаж – це корисне задоволення для клієнта і важка фізична праця для масажиста. Розберемо всі найцікавіші аспекти модної та затребуваної професієї. Особливістю є те, що вивчити спеціальність можна протягом нетривалого часу. Головне для масажиста – практика. Вважається, що в сфері здоров’я та краси слід працювати людям з профільною освітою.
Аналіз вакансій показує, що масажисти затребувані переважно в індустрії краси: SPA-салонах, приватних масажних кабінетах, спорткомплексах, туристично-оздоровчих комплексах. Також можлива зайнятість в лікувальних закладах, в обслуговуванні спортивних команд, в санаторіях.
Роботодавці у претендентів на позиції “фельдшер-масажист”, “масажист-естетист” хочуть бачити наявність освіти (медичне переважно, сертифікат – обов’язкова умова), досвіду роботи і знання різних методик. Масажисту неодмінно знадобиться впевнене володіння класичним, антицелюлітний, лімфодренажний, релаксаційним, спортивним масажем. Також для роботи в SPA знадобиться володіння процедурами для банного комплексу (обгортання, пілінг, пінний та зволожуючий масажі, процедури в хаммамі). Знання додаткових технік буде перевагою.
Щоб йти в ногу з тенденціями галузі, масажисту знадобиться освоєння нових практик. І в цьому допоможуть курси, де професіонал може пройти стисле навчання, вивчити нову методику масажу та отримати сертифікат. Підготовка на курсах під керівництвом експертів дозволить поповнити свою базу знань і опанувати актуальними і ефективними техніками масажу. Намагайтеся знайти роботу в елітному салоні краси або хорошій клініці.
Розвитку вашої майстерності немає меж, тому вчіться постійно, вивчаючи будову людського тіла, освоюючи нові техніки масажу. Намагайтеся взяти якомога більше порад і хитрощів від професіоналів у вашій сфері, рівняйтеся на них. Не варто шкодувати грошей на навчання, так як ці інвестиції закладуть хорошу основу для кар’єрного зростання. Вкладання в авторитетну освіту окупляться завдяки високим зарплатам, які зазвичай мають грамотні фахівці.
На приватних курсах значну увагу приділяють естетичному напрямку (наприклад, антицелюлітний масаж, вивчення апаратних методик корекції фігури) і альтернативними методиками (наприклад, масаж тіла “Гуаш”, рисовими мішечками, стоун-масаж). Після закінчення курсів, можна працювати самостійно, рекламуючи і надаючи свої послуги на дому.
Масажисти в цілому затребувані, зазвичай вони легко знаходять роботу в наступних місцях:
- дитячий і дорослий оздоровчий комплекс;
- лікарня;
- салон краси;
- спа центр;
- фітнес центр;
- профілакторій.
Позитивні моменти в роботі масажиста:
- можливість отримання високого доходу
- накопичення клієнтської бази з роками
- простір у виборі характеру роботи – індивідуальне підприємництво або співпраця з роботодавцями (великий простір для розвитку успішного бізнесу);
- необов’язково мати вузівську освіту, для освоєння професії досить закінчити курси
- різні види масажу затребувані в усі часи (на даний момент масажисти особливо затребувані, тому що багато хто веде малорухливий спосіб життя)
- можна працювати за скороченим графіком, до 6 годин на день (багато вільного часу на себе і близьких, для відпочинку та розваг).
Навчайтесь, розвивайтесь та вдосконалюйте свої техніки разом з нами.