навчання юмейхо терапії

Юмейго – навчання технікам 1-2 листопада 2019

1-2 листопада 2019 вперше у м. Тернопіль відбудеться навчання унікальним технікам Юмейго-терапії. Семінар триватиме 2 повноцінних дні.

Навчання проводить Олександр Зінчук  – інструктор-терапевт Юмейго V ступеня, сертифікований міжнародним центром Юмейго в Японії, отримав акредитацію на викладання, офіційний представник асоціації Юмейго в Україні, 18 років досвіду застосування методики.

Юмейго – є масажною і маніпуляційною терапією, усуває багато захворювань і їх першопричину виникнення. Техніка створена в 1978 році професором Масаюки SAIONJI, японським лікарем – есперантистом, який присвятив все своє життя вивченню древніх технік зцілення. Юмейго-терапія ефективно працює з дітьми, підлітками, дорослими будь-якого віку, майбутніми мамами, вагітними і після пологів.

Юмейго представляє єдиний технологічний ланцюжок, що складається з 100 прийомів біодинамічної корекції опорно-рухової системи з акцентом на виправлення дисбалансу тазових кісток і хребта, і включає комплексне контактну дію у вигляді спеціальних прийомів масажу і остеокорекції.

Всі проблеми, з якими стикається людина, відображаються в його тілі у вигляді блоків і затискачів. Юмейго-терапія дозволяє ефективно працювати з тілесними блоками і зажимами, що сприяє глибокому розслабленню і оздоровленню. Організм людини є  єдиною системою важелів і зв’язок, це цілісна єдина біомеханічна конструкція. При зміщенні будь-якого його важеля – суглоба, неодмінно виникне зсув у всіх інших суглобах в тій чи іншій мірі.

Центром організму є лінія перетину хребта і лінія клубових кісток. Саме тому фахівці в області юмейго-терапії при роботі роблять акцент на виправленні положення тазових кісток щодо тіла. Адже їх зміщення, як правило, призводить до викривлення хребта, а це може спричинити за собою дисфункцію внутрішніх органів.

На сьогоднішній день техніки юмейго-терапії включають в себе елементи мануального масажу, точкового масажу шиацу, методів регуляції внутрішніх органів сейтайго і Занг-ти-фу, а також інших хіропрактик. Це пов’язано з тим, що юмейго є комплексним терапевтичним методом. Якщо спочатку даний вид терапії застосовувався переважно для виправлення становища тазових кісток і хребта, то в даний час масаж юмейго використовується для лікування багатьох видів захворювань.

Другим базовим принципом юмейго є принцип розслаблення – розслаблення м’язів і суглобів.

Відвідавши семінар Юмейго ви зможете:

  • діагностувати зміщення центру ваги тіла, кісток, суглобів
  • коригувати зміщення положення тіла відносно центру осі, а також різні дисбаланси в тілі
  • впливати на причину захворювання, відновлювати здоров’я людини і її життєві сили 
  • навчитеся на більш глибокому рівні опрацьовувати м’язи, суглоби, зв’язки 
  • відновлювати психоемоційний стан людини і всі її системи органів.

Вартість дводенного семінару – 3000 грн.

Навчання відбудеться за адресою: м. Тернопіль, вул. С. Крушельницької 18, офіс 207

Початок: 1 листопада 10:00

Кількість місць обмежена.

Обов’язковий запис на навчання у вашого менеджера:

+380972284360 Мар’яна
+380972150307 Настя
+380979743792 Олеся
+380674330565 Іра