Про нас

Ласкаво просимо в

Excellent Life

Ми - мультибрендингова компанія та Навчальний центр у spa&beauty індустрії. Працюємо на західному ринку із 20 жовтня 2016 року, представники професійних торгових марок космецевтики та ін'єкційних препаратів.
Навчальні курси Excellent Life – це індивідуальний підхід до кожного студента, супровід та підтримка під час та після навчання. Наші викладачі допоможуть Вам розвиватись у індустрії краси, як початківцю, так і професіоналу бути в курсі сучасних трендів індустрії краси.

Excellent Life

Відгуки наших клієнтів

 • Dariia Kulak
  Я пройшла навчання у ExcellentLife, курс «базова косметологія». Дуже вдячна всім працівникам за атмосферу , навчатись було в задоволення, я з Вами не прощаюсь , а далі буду вдосконалюватись завдяки Вашій школі. Завжди дуже цікаві семінари проходили, я рада, що потрапила саме до Вас. Окремо хочу сказати про викладача , яка вела нашу групу. Це Оксана Миколаївна, за Вами я буду сумувати, в Вас є чому навчитись, приємно було Вас слухати, інформація подавалась легко і засвоюється швидко. Практичні заняття були пізнавальними. Я рада що саме з Оксаною Миколаївною я розпочала свій шлях в світ Косметології. Дякую Вам за терпіння і дружню атмосферу.
  Dariia Kulak
 • Volodumur Vapliak
  Навчання пройшло в зручному графіку, легко, доступно і професійно пояснюють інформацію)
  Volodumur Vapliak
 • Inna Bilyk
  Я відвідувала курси масажу дуже задоволена,всі працівники хороші,привітні.Викладач Святослав розумний , обізнаний спец у своїй справі.Хто роздумує чи йти на курси, раджу школуExcellent Life будете задоволені.  
  Inna Bilyk
 • Марина Муляр
  Рекомендую! Дуже все сподобалось, хороші викладачі, а також індивідуальний підхід до кожного.Багато практичних занять, що допомагає освоїти краще навички. Особливу подяку Грицишин Л Є, за терпіння, за професіоналізм в роботі.
  Марина Муляр
 • Iryna Alexandrovna
  Дякую Наталі Голик за доступне, професійне викладення матеріалу з косметологіі і масажу
  Iryna Alexandrovna
 • Sofiya Horonzhuk
  Пані та панянки! Щиросердечної рекомендую пройти ці курси усім, хто не лише хоче здобути спеціальність косметика, а й дбає, аби бути красиво і доглянутою ЗАВЖДИ!!!) Ви зустрінете: професійна і доброзичлива команда. Нові знання. Нові друзі. Успіхів Вам!))
  Sofiya Horonzhuk
 • Інна Янкевич
  Проходила курс “Основи косметології”.Навчанням задоволена, почула цікаву інформацію, отримала потрібні навички для роботи. Нещодавно знову мала можливість навчатися в Excellent Life, все сподобалось, інакше й бути не могло 😉 Величезне дякую Наталії Голик за навчання техніки масажу Тоффу, доступно,цікаво. Приємні емоції, доврозичлива атмосфера☺  
  Інна Янкевич
 • Yehor Kuleba
  Курс ” класичний масаж тіла ” який я проходила був чудовий , дуже вдячна за знання, які мені надали особливо Святославу Вячеславовичу прекрасний викладач.Окрема вдячність Ірині за організацію навчального процесу .Дякую
  Yehor Kuleba